Menu

Chcete podnikať v doprave?

Splňte si Vaše sny a založte si vlastnú dopravnú firmu. S nami zdoláte všetky prekážky hravo. Získate kompletné poradenstvo a pomoc pri procese založenia vlastnej firmy.

Pomôžeme Vám s legislatívou, výberom dodávateľov, vedením účtovníctva, podpornou administratívnou činnosťou, financovaním, kvalitou práce a s uskutočnením plánu vlastnej kariéry.

Začleňte sa do siete LogiBee. S nami získate silné zázemie. Nepodnikajte osamotene a bez podpory. Ponúkame Vám technickú a organizačnú pomoc, zázemie silnej značky.

Naša sieť bude stáť vždy na Vašej strane. Spolu tvoríme sieť LogiBee, ktorá bude hájiť Vaše záujmy voči dodávateľom, odberateľom, finančným inštitúciám, štátnemu aparátu. LogiBee Vám poskytne právnu pomoc pri podnikaní, pomôžeme Vám pri vymáhaní pohľadávok. LogiBee bude silným vyjednávacím partnerom voči všetkým dodávateľom – znížite prevádzkové náklady ako PHM, náklady na vozidlá a ich opravy a údržbu, náklady na pneumatiky a poistenie, poskytneme Vám poradenstvo na znižovanie spotreby paliva. Spolu v LogiBee budeme dôležitým partnerom pre odberateľov Vašich služieb. Spolu získame zákazky, ktoré sú pre malého podnikateľa nedosiahnuteľné. Získate prístup do pracovných príležitostí z našej siete. Zastrešíme pre Vás účtovníctvo, celú administratívnu činnosť spojenú s podnikaním v nákladnej cestnej doprave. Spolu pripravíme pre Vás finančný a investičný plán rozvoja. Zabezpečíme pre Vás odborný dopravný dispečing. Od nás získate podnikateľské poradenstvo a analýzu ziskovosti. Vy sa budete venovať tomu v čom ste odborník – vedeniu motorového vozidla a zároveň budete pracovať sami na seba vo vlastnej dopravnej firme. Dostanete sa k dopravným prostriedkom najvyššej kvality.

Spolu to dokážeme. V jednote je sila. LogiBee je cesta k rastu a prosperite. Staňte sa členom siete a značky LogiBee.

 

LogiBee s.r.o. - Chcete podnikať v doprave?
 • Celé meno*full name
  0
 • Email*a valid email address
  1
 • Comments*something more
  2
 • *Načítaj dotazníkNačítaj dotazník
   3
  • 4

  1. stiahni dotazník TU

  2. vyplň dotazník

  3. načítaj uložený dotazník do kontaktného formulára vľavo

  4. vyplň údaje a odošli